×

Jak się pozbyć cellulitu z ud? Rób to regularnie, a efekty zobaczysz już po 4 tygodniach!

jak się pozbyć cellulitu z ud

Jak się pozbyć cellulitu z ud? Rób to regularnie, a efekty zobaczysz już po 4 tygodniach!

Jak się pozbyć cellulitu z ud? – Takie pytanie najczęściej przewija się w Waszych mailach, komentarzach. No cóż, nie ma co ukrywać, że cellulit najbardziej lubi osadzać się na udach i niestety najtrudniej się go z tych ud pozbyć. Jednak nie jest to niemożliwe! Jeśli chcemy pozbyć się cellulitu szybko i skutecznie musimy zacząć ćwiczyć. Niestety cudów nie ma. Możemy sobie stosować diety, zmuszać się do łykania tabletek wyszczuplających czy jakichś innych specyfików na cellulit, ale on od tak sam nie zniknie! Aby pozbyć się cellulitu musimy uderzyć w jego przyczynę! Jeśli włączymy do swojego życia trochę ruchu, pozbędziemy się go szybko, zapewniam!

Przygotowałam dzisiaj kilka ćwiczeń, można powiedzieć, że dla leniwych, bo wszystkie wykonujemy na leżąco 😉 Wypróbujcie te ćwiczenia, a zobaczycie, ogromną różnicę w wyglądzie waszych ud już po miesiącu stosowania! Zanim jednak zaczniesz ćwiczyć zaopatrz się w l-karnitynę w żelu. To spalacz tłuszczu, który przyspieszy efekty ćwiczeń. Tym  żelem trzeba się wysmarować najpierw przed ćwiczeniem, aby podczas ćwiczeń efektywniej spalać cellulit. A po ćwiczeniach po prysznicu wysmaruj się raz jeszcze! TAK! Nie żartuję! Czy wiesz, że tłuszcz spala się jeszcze jakieś 30-40 minut po wysiłku fizycznym? Wykorzystaj to i nałóż szybko na skórę spalacz tłuszczu!

No dobra, a teraz obiecane ćwiczenia.

Jak się pozbyć cellulitu z ud? Rób to regularnie, a efekty zobaczysz już po 4 tygodniach!

jak się pozbyć cellulitu z ud

Połóż się na lewym boku, płasko na podłodze. Oprzyj głowę na lewym ramieniu. Zegnij prawą (górną) nogę w kolanie i postaw przed lewą nogą, opierając prawą rękę na prawym biodrze. Trzymaj lewą nogę prosto. Używając mięśnia wewnętrznego uda, unieś lewą nogę nad podłogę i zacznij wykonywać nią ruchy takie jak na filmie. Zrób 5 powtórzeń.

jak się pozbyć cellulitu z ud

Czas na prawą nogę. Leżąc na lewej stronie, wyciągnij prawą nogę w górę, biodra równolegle. Podtrzymaj, a następnie wykonuj ruchy jak na filmie. Zrób 5 powtórzeń.

jak się pozbyć cellulitu z ud

Połóż się płasko na plecach. Wciągnij brzuch i podnieś biodra do góry. Wyprostuj nogę i wykonuj lekkie uniesienia bioder w górę. Zrób 5 powtórzeń.

jak się pozbyć cellulitu z ud

Zrób kilka lekkich przysiadów, jak na filmie powyżej. To ćwiczenie ma pomóc ci rozciągnąć wszystkie mięśnie. Musisz być skupiona, wyprostowana, wciągnij brzuch, ściągnij pośladki.

Tymi ćwiczeniami zainspirowałam się czytając artykuł na stronie: http://humanhealthgroup.com, a do stosowania l-karnityny skutecznie zachęcił mnie blog 60cm w pasie! (laska dokonała takiej metamorfozy w 42 dni, że można pozazdrościć, ale po co skoro można się od niej uczyć i też tak samo zrobić ze swoim ciałem!) .

Także tego, jeśli chcecie się pozbyć cellulitu i mieć te wymarzone 60 cm w talii to nie ma co czekać! 🙂

1001 sposobów na cellulit


Jeśli chcesz się pozbyć cellulitu zapisz się na mój NEWSLETTER
Wiem o cellulicie wszystko i  chętnie podam Ci 1001 sposobów, które pomogą Ci się go pozbyć!

Jeśli spodobał ci się ten artykuł – udostępnij go! 🙂

3 comments

comments user
witaminae.pl

Ciekawy zestaw ćwiczeń. Regularność takich treningów to podstawa

comments user
MayThai

Interesujący zestaw ćwiczeń. Oczywiście efekty nie będą widoczne z dnia na dzień, dlatego ważna jest cierpliwość. Systematyczność, to podstawa sukcesu. Sama dieta nie wystarczy aby pozbyć się cellulitu, dlatego warto skorzystać z różnych metod walki z nim i najlepiej zastosować kilka sposobów jednocześnie. Ciekawym pomysłem są również masaże, czy to te wykonywane samodzielnie np. bańką chińska w domu, czy np. masaż tajski przeprowadzony w profesjonalnym studio masażu.

comments user
krople do oczu starazolin

Codzienne wykonywanie ćwiczeń z pewnością okaże się pomocne w walce z cellulitem.

Możliwość komentowania została wyłączona.