×

Jak przygotować skórę przed body-wrapping, by szybciej usunąć cellulit?

body-wrapping

Jak przygotować skórę przed body-wrapping, by szybciej usunąć cellulit?

Dziś będzie o tym jak prawidłowo przygotować skórę przed body-wrapping, by się szybciej pozbyć cellulitu. Wbrew pozorom codzienna pielęgnacja ma bardzo duże znaczenie. No bo wyobraź sobie: masz cellulit –  chcesz się go pozbyć (a hodowałaś go całe życie!) – smarujesz się koncentratem i czekasz na efekt.. i co? Działa? Zapytaj na forum urodowym czy działa! Kiedyś mnie goopie laski prawie zjadły na jednym forum jak napisałam, że ja usuwam cellulit z pomocą TEGO koncentratu. Stwierdziły że kłamię, że zmyślam, że to niemożliwe, że fotomontaż, bo próbowały i wcale żadne takie koncentraty nie działają. Oczywiście, że nie działają jak ktoś nie umie używać!

Po pierwsze nie wystarczy się smarować, by stracić cellulit. No kurde, cudów nie ma! Jakby wystarczyło użyć koncentratu, to by nie było problemu z cellulitem! Kiedy w końcu dziewczyny to zrozumieją!

Po drugie, nawet jeśli już ktoś rozumie to, że do tego żeby się pozbyć cellulitu potrzeba: czasu, diety, masaży/tudzież ćwiczeń i odpowiednich koncentratów, to wcale nie jest takie proste! Wytrwałość i nierezygnowanie po miesiącu czy dwóch! Tego laskom najczęściej brakuje (oprócz rozumu – hehe 😉 )

Po trzecie – bardzo wiele dziewczyn narzeka na koncentraty, ale tak naprawdę nie przygotowują swojej skóry przed body-wrapping. I o tym właśnie będzie dzisiejszy post!

Chcesz się pozbyć cellulitu? Przygotuj swoją skórę przez zabiegiem!

Jak przygotować skórę przed body-wrapping, by szybciej usunąć cellulit?

body-wrapping

Powiem ci jak ja to robię. To bardzo ważne. To prawie najważniejsze, bo od tego przygotowania zależy czy twój koncentrat zadziała, czy nie.

Każdego dnia masuj skórę, na której jest cellulit. Nieważne tak naprawdę jak to robisz, po prostu masuj! Chodzi o to, że cellulit jest podskórnym tłuszczykiem i tylko poprzez miętolenie jesteś w stanie rozbić te komórki tłuszczowe. Jednak sam masaż nie wystarczy, dlatego potrzebny ci bardzo dobry koncentrat. Ja polecam któryś z tych koncentratów lub l-karnitynę (czyli spalacz tłuszczu). Który wybierzesz, zależy od ciebie. Każdy z nich zadziała jeśli będziesz się stosować do moich rad! 😉

Także masuj się codziennie. 3 razy w tygodniu tuż przed body-wrapingiem rób peeling. Dzięki peelingowi pozbędziesz się bariery w postaci martwego naskórka. To jest bardzo ważne! Jeśli nie złuszczysz skóry, twój koncentrat nie zadziała, bo będzie miał przed sobą barierę nie do przejścia. Na tym etapie wiele dziewczyn się “wykłada”. Nakładają koncentrat na skórę nieumytą, otłuszczoną, pokrytą martwym naskórkiem! To zupełnie tak jakby chciały nakładać krem na twarz przez foliową siatkę.

Pamiętaj żeby robić peeling! Peeling oczyści skórę, wygładzi ja i przygotuje na przyjęcie koncentratu.

Teraz powiem jakie peelingi ja polecam:

  1. Peeling z kawy – chyba najskuteczniejszy i najtańszy. Kofeina zawarta w kawie będzie dodatkowo działać ujędrniająco. Ja osobiście bardzo lubię ten peeling, chociaż nie lubię sprzątać po nim łazienki, dlatego ten peeling robię tylko raz w miesiącu.
  2. Peeling błotny – moje niedawne odkrycie, dzięki temu postowi. Jest świetny! Mega skuteczny! Zawiera w składzie mnóstwo minerałów i chociaż jest gruboziarnisty to stosuję go czasami na twarz, bo bardzo ładnie mi usuwa wszelkie niedoskonałości. Także jak mi wyskoczy jakiś pryszcz czy coś to po tym peelingu szybko znika.
  3. Peeling enzymatyczny – ten peeling kupiłam, o postanowiłam, że zaszaleję. No i zaszalałam. Ma bardzo dobry skład, polecam osobom, które mają skórę naczyniową. Jest bardzo skuteczny i ma coś czego nie mają wyżej wymienione peelingi – skład dzięki któremu skóra się ładnie rozjaśnia! 🙂 Dzięki temu peelingowi rozjaśniłam przebarwienia na piersiach. Tani nie jest, ale polecam.

Teraz już wiesz dlaczego twój koncentrat nie działa? Albo dlaczego nie możesz się pozbyć cellulitu? Nie dlatego, że kosmetyki nie działają! Tylko dlatego, że ty sama nie działasz!

Powodzenia! 🙂

1001 sposobów na cellulit


Jeśli chcesz się pozbyć cellulitu zapisz się na mój NEWSLETTER
Wiem o cellulicie wszystko i  chętnie podam Ci 1001 sposobów, które pomogą Ci się go pozbyć!

Jeśli spodobał ci się ten artykuł – udostępnij go! 🙂

1 comment

comments user
dorota

Peeling z kawy wychodzi najtaniej i daje fajny efekt 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.