×

Jak pozbyć się cellulitu w tydzień. Ćwiczenia

Jak pozbyć się cellulitu w tydzień. Ćwiczenia

Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej dziewczyn znajduje mój blog na tytułową frazę. 

I tak sobie myślę, że dziewczyny, które wpisują właśnie takie zapytania w google liczą na cuda:)

Dlaczego tak uważam??

Ponieważ jeśli chce się coś osiągnąć ćwiczeniami – czy to pozbycie się cellulitu, czy posiadanie płaskiego brzucha, czy odpowiedniej ilości centymetrów w bicepsie – trzeba poświęcić znacznie więcej czasu na ćwiczenia niż tydzień.

Jeśli ktoś mówi Wam, że jest inaczej – to myślę, że po prostu kłamie.

Ćwiczenia odnoszą oszałamiające rezultaty. To jest fakt. Faktem jest również, że żeby je osiągnąć trzeba być systematycznym.
I jak ćwiczyć – to często miesiącami – by osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Gdyby w tydzień można było ćwiczeniami pozbyć się brzucha, cellulitu, nadmiaru kilogramów – to na plaży widziałybyśmy samych facetów z kaloryferami na brzuchu i dziewczyny z nogami do chmur:)

Bo któż z nas nie poświęciłby się i przez cały tydzień przed urlopem nie zaczął ćwiczyć – tylko po to by budzić zachwyt płci przeciwnej paradując w stroju kąpielowym…

No właśnie…
A jak wszyscy wiemy na plażach i basenach wyglądamy różnie i często z cellulitem i obwisłym brzuchem:)

Więc jeszcze raz powtarzam – to tak nie działa.

Jeśli chcesz widocznie zmniejszyć cellulit i obwód swoich ud, brzucha, pupy w tydzień – zrób sobie body wrapping. Owiń wybrane części ciała folią, a wcześniej posmaruj się profesjonalnym kosmetykiem do body wrappingu. Posiedź tak około godziny. I już. Rezultaty murowane. Przy czym w ten sposób pozbędziesz się centymetrów – bo pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu i toksyn. Twoja tkanka tłuszczowa – po jednym owinięciu folią nie zniknie. Tak jak nie zniknie po jednej serii brzuszków.

Co nie zmienia faktu – że nawet jeśli to jest tylko usunięcie zatrzymanej wody w organizmie – to i tak będziesz wyglądała o niebo lepiej. I jeśli chodzi o szybkie efekty – i co tu dużo czarować – praktycznie bez wysiłku – to owijanie się folią znacznie lepiej się sprawdza niż wykonywanie ćwiczeń zaledwie przez tydzień.

Nawet 6 Weidera – spektakularne ćwiczenia na brzuch po których ma się kaloryfer. Wykonuje się ją przez 42 dni. I na pewno nie są to łatwe 42 dni. Bacznie kibicuję jednej blogerce – i stwierdzam że mój body wrapping to pikuś przy tym co ona robi. Zresztą poczytajcie same:)

1 comment

comments user
Michał p90x

Jestem facetem i mnie temat celulitu raczej nie dotyczy 🙂 Ale to co piszesz to prawda, nie ma cudów, żeby w tydzień mieć super efekty. W miesiąc to już bardziej prawdopodobne, bo w miesiąc można schudnąć np.2-3kilo, a tu już może być zauważalne.
Pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.