×

Jak szybko pozbyć się cellulitu cz I – ćwiczenia

Jak szybko pozbyć się cellulitu cz I – ćwiczenia

 

Zdjęcie autorstwa Anna Tarazevich z Pexels

Idzie lato, czujesz? Patrzysz na siebie w lustro i załamujesz się, bo na udach i pupie po zimie został ci cellulit? Nie martw się, nie tylko tobie! Ta cholerna pandemia i izolacja odcisnęła swoje piętno nie tylko na twoim tyłku, ma go więcej lasek niż ci się wydaje. Tak wiem, żadne to pocieszenie, najlepiej jakby cellulitu w ogóle nie było, ale niestety jest! Ciesz się, że trafiłaś na tego bloga, bo pomogę ci się go pozbyć! Niejednej lasce już pomogłam także, oddaj się w moje ręce, a będziesz zadowolona! Gwarantuję!

Chociaż każda laska, która ma cellulit, ma go z innego powodu, to jedno nas łączy – chęć pozbycia się tej szpetnej pomarańczowej skórki. Łatwo nie będzie, ale to jest do zrobienia! Wiem, bo nie raz już dziadem wygrywałam. Tak, niestety cellulit lubi wracać, także nie można stracić czujności. U mnie nie było go przed ciążą, po pierwszej ciąży wrócił, potem się go pozbyłam, niestety kolejna ciąża i znów come back cellulitu… ja już wiem, że u mnie głównym winowajcą są hormony. To cenna informacja. Ty też sprawdź co u ciebie sprawia, że masz cellulit, łatwiej będzie ci z nim walczyć. Tak czy siak, w dzisiejszym poście pokaże ci kilka fajnych i mega skutecznych ćwiczeń na cellulit. Spróbuj! Pomogą Ci szybciej pozbyć się cellulitu. Pierwsze efekty, przy stosowaniu np. TAKICH wspomagaczy zauważysz już po miesiącu.

Ćwiczenia na cellulit

 

Przysiady

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków. Upewnij się, że palce u nóg są skierowane do przodu. Ugnij powoli kolana, jakbyś siedziała na krześle, upewniając się, że kolana nie zakrywają palców u nóg. Ściśnij pośladki, wznosząc się do pozycji wyjściowej, a następnie powtórz.

Przysiady z wyskokiem

To krok dalej niż zwykły przysiad z dodatkowym wyskokiem na końcu. Postaraj się wylądować na stopach tak miękko, jak to tylko możliwe.

Step-upy

Stań przed schodami. Wejdź jedną nogą na stopień, potem dostaw drugą nogę. Zejdź z powrotem w ten sam sposób.

Odrzuty pośladków / nóg

Zajmij pozycję na czworaka na podłodze. Kopnij jedną nogę za siebie. Opuść nogę i powtórz na drugiej nodze.

To jak, poćwiczymy?

CZYTAJ TAKŻE: ĆWICZENIA NA CELLULIT W POZYCJI LEŻĄCEJ