×

Gwarantuję, że pozbędziesz się cellulitu, albo zwrócę ci kasę!

jak się pozbyć cellulitu

Gwarantuję, że pozbędziesz się cellulitu, albo zwrócę ci kasę!

Niech zgadnę, weszłaś tutaj z ciekawości?

Pewnie walczysz z cellulitem bezskutecznie i pomyślałaś, że może tym razem to ja Ci pomogę?

To fakt! We dwie zawsze raźniej!

Pomogę ci, ale… nie tak jak myślisz.

Powiedz mi ile razy dałaś się nabrać na reklamę?

Ile razy zostałaś oszukana przez ładnie wyglądające buteleczki czy słoiczki kosmetyków?

Ila razy producent napisał, że efekt gwarantowany, a tego efektu nie było?

Założę się, że nie raz!

Cóż, sama wiele razy się na takie marketingowe chwyty nabierałam. Przyznaję się. Ale, jak to mówią – Polak mądry po szkodzie więc i ja wyniosłam nauki z moich błędów.

Nie powiem, wiele razy słono mnie kosztowały. Mam nadzieję, że pomogę ci zaoszczędzić trochę pieniędzy i nie dać się nabrać na te wszystkie antycellulitowe “cuda”.

Photo by Steve Johnson from Pexels

Gwarantuję, że pozbędziesz się cellulitu, albo zwrócę ci kasę!

Widziałaś gdzieś takie reklamy? Krążą co jakiś czas po internecie, mailach, portalach społecznościowych, forach itd. Jeśli więc jeszcze raz zobaczysz tego typu reklamę nie daj się absolutnie na to nabrać! To ściema! I to grubymi nićmi szyta!

Producenci prześcigają się w wymyślaniu tego typu reklam tylko dlatego żeby zwabić klienta. Po zakupie wymarzonego produktu jest już pozamiatane.

“Oddamy ci kasę jeśli pralka nie spełni twoich oczekiwań”

“Zwrot pieniędzy gwarantowany jeśli znajdziesz tańszy kredyt”

I tak dalej… 

Jak to działa?

Klient zwabiony taką reklamą traci czujność i kupuje bardzo często w ciemno, łudząc się, że przecież w razie czego odda niespełniający oczekiwań produkt i po problemie!

Własnie wtedy dopiero problemy się zaczną!

Bardzo trudno będzie udowodnić bowiem, że ten produkt nie spełnia oczekiwań. Warunki takich “zwrotów”, są tak sformowane, że niewielu osobom udaje się dopiąć swego. Część odpada w przedbiegach, gdy dowiedzą się ile papierologii trzeba poczynić. Inni po kilku próbach poddają się, bo widzą, że wcale nie jest tak łatwo udowodnić swoje racje. Jeszcze inni rezygnują, bo dochodzą do wniosku, że chyba własny spokój jest ważniejszy. 

Ja tylko raz dałam się nabrać, aż wstyd się przyznać i kupiłam jakieś garnki za pół pensji. Pamiętam, że potem długo żałowałam, że byłam taka łasa na coś co mogłam kupić w markecie 100 razy taniej.

Dlaczego dajesz się nabrać?

 

Dlaczego dajemy się na takie reklamy nabrać? Zastanawiałaś się nad tym kiedyś? 

Odpowiedz jest prosta: z chęci zaoszczędzenia pieniędzy na czymś co powszechnie jest uznawane  za drogie.

Sprzedawcy/producenci to wykorzystują! Zrób prasówkę – zobacz ile oszpeconych kobiet daje się nabrać na “tanie” zabiegi. Czasem nawet są to gwiazdy, które wierzą, że jak zrobią botoks “taniej”, to zaoszczędzą, chociaż w większości przypadków kasy im przecież nie brakuje. To chyba już taka ludzka natura, że skoro mogę mieć coś taniej, to czemu by nie…

Podobnie jest z cellulitem.

Cellulit jest bardzo trudny do usunięcia. Nie oszukujmy się. Jego usunięcie wymaga czasu, cierpliwości i odpowiedniej inwestycji.

Każdy kto wierzy w to, że kosmetyki antycellulitowe za kilka groszy są dobrym wyborem jest naiwniakiem! Gdyby usuwanie cellulitu było tanie, ten problem by nie istniał, nie sądzisz!? Gdyby skuteczne kosmetyki antycellulitowe kosztowały kilkanaście złotych, dziewczyny nie miałyby cellulitu! 

Działające kosmetyki na cellulit, muszą być z wyższej półki! Wszystkie inne, tanie kremy są po prostu zwykłymi kolorowymi kremami o ładnym zapachu w ładnych pudełeczkach. Spełnią się w roli balsamu i na tym ich działanie się kończy.

 

Kosmetyki antycellulitowe  – co polecam?

 

Co mogę ci z czystym sercem polecić na cellulit?

Pewnie się nie ucieszysz, bo nie ma takiego kosmetyku, który usunie cellulit.

TAK!

Musisz się trochę wysilić!

Zacznij od oczyszczania organizmu, o którym pisałam TUTAJ.

Następnie zmień nawyki żywieniowe.

Ruszaj się codziennie! Przynajmniej 15 minut! (tyle chyba znajdziesz w ciągu dnia? nie ma wymówek, że nie!)

I stosuj regularnie serum wyszczuplające.

o tym serum pisałam wam już kilka razy, ma genialny skład, jest bardzo skuteczne no i przede wszystkim to jest profesjonalny kosmetyk na cellulit. Tak, wiem, cena może być odstraszająca, ale USUWANIE CELLULITU JEST KOSZTOWNE! Musisz to zrozumieć! 

 

1 comment

comments user
Fit na obcasach

Szczotkowanie na sucho twardą, ostrą szczotką – polecam!

Możliwość komentowania została wyłączona.