Super zabawa dla fanek kosmetyków BingoSpa

, ,

Witajcie.
Nie wiem jak u Was – ale u mnie Wiosna wzięła złapała rękami za końce sukienki, pokazała nogi i wiosenne buciki ….. i bardzo szybko dała dyla z moich okolic
Mimo pierwszych oznak nadchodzącej wiosny i kluczy ptaków które widziałam na własne oczy (biedne zwierzaki – trochę się pospieszyły) zima znowu rozpanoszyła się na dobre. Jest zimno, biało i mroźny wiatr hula. Nadal mam opory wychodzić z domu, a świat który widzę za oknem – optymizmem nie napawa.

Na szczęście w tym całym zimowym krajobrazie jest promyczek nadziei i zieleni. Nie tylko mi się zima przejadła. Właścicielom sklepu Naturica.pl też.
I pewnie dlatego od wczoraj ruszyła ich wiosenna zabawa w łapanie zajączka.

Pierwsze 5 osób które złapią długouchego może skorzystać z rabatu na kosmetyki bingo spa – wszystkie jakie znajdują się w ich ofercie – w wysokości aż 20%. Jedyny warunek – zamówienie musi być za minimum 100 zł – łącznie z przesyłką. Mają fajne produkty – to i czasami ta stówa to za mało na zakupy. A jak to za duży wydatek – zawsze można sie skrzyknąć w parę dziewczyn. Więc – dla chętnego nic trudnego by z rabatu skorzystać.
A na czym polega łapanie zajączka – na pilnym obserwowaniu ich bloga czy Facebooka i jak najszybszym wypatrzeniu kuponu rabatowego i wykorzystaniu go oczywiście 🙂
Ja wczoraj się spóźniłam, za to dzisiaj – zniżka jest moja 😀 A ponieważ już nie planuję zakupów do świąt – to dzielę się informacją:)
Może komuś się przyda 🙂


A tu więcej informacji o konkursie
http://naturica-pl.blogspot.com/2013/03/zap-zajaczka-wiosenna-zabawa-z.html

2 komentarze


  1. //

    Mam pytanie odnośnie body wrappingu. Bardzo mi zależy na pozbyciu się cellulitu na udalch i posladkach, jednak nie chce stracić ani centymetra, zwlaszcza z posladkow. Czy w takim wypadku body wrapping jest dla mnie? Z góry dziękuje za odpowiedzieć. 


  2. //

    Już tłumaczę – ta utrata centymetrów związana jest przede wszystkim z uregulowaniem działania naszego organizmu. Podczas body wrappingu traci się centymetry przede wszystkim spowodowane zatrzymaniem wody  w organizmie. Jeśli Twój działa prawidłowo – nie stracisz ani milimetra. Jeśli zaś zatrzymuje nadmiar wody i nie oczyszcza się prawidłowo – centymetry zjadą. Chociaż zmniejszenie obwodu najłatwiej zauważyć jest na brzuchu – na pośladkach gorzej z nimi. Więc myślę że body wrapping jest dla ciebie. Pomoże Ci poprawić działanie organizmu i zwalczy cellulit

Comments are closed.